ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM Adres ve Telefon Bilgileri

Aile sağlığı merkezleri bilgi paylaşım köşemizde size en yakın aile sağlığı merkezini bulabilirsiniz. Asm kayıtlarından alınan bilgilere göre  ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM  PLEVNE MAH. AKTAS KAVSAGI NO:5 adresinde bulunmaktadır. İletişim için ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM telefon numarası (0312) 3626280 .

Bölgesinde yaşayan toplumun sağlığını geliştirmeyi ve korumayı ön plana alarak sağlıkla ilgili risk ve sorunları belirleyen, bu sorunları gidermek için planlama yapan ve bu planları uygulayan, uygulatan; birinci basamak koruyucu, iyileştirici ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini müdürlüğün sevk idaresinde organize eden, bu hizmetlerin verimli şekilde sunulmasını izleyen, değerlendiren ve destekleyen, bölgesinde bulunan sağlık kuruluşları ile diğer kurum ve kuruluşlar arasındaki koordinasyonu sağlayan sağlık kuruluşuna denir.

ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM

Aile hekimliği sonrasında gündeme gelen ASM’ler için adres ve telefon bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM için iletişim bilgileri:

Kategori: Aile Sagligi Merkezleri

Sağlık Merkezi Adı: ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM

ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM Adresi: PLEVNE MAH. AKTAS KAVSAGI NO:5

ALTINDAG DR. SACIT YAZICI ASM Telefon Numarası:  3626280

*Bu sayfada yer alan bilgiler T.C Sağlık Bakanlığı Ankara Sağlık Müdürlüğü sayfasından alınmıştır. Bilgilerde olabilecek değişimler, güncellemelere www.asm.gov.tr adresinden bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir