ÇUBUK 3 NOLU ASM Adres ve Telefon Bilgileri

Aile sağlığı merkezleri bilgi paylaşım köşemizde size en yakın aile sağlığı merkezini bulabilirsiniz. Asm kayıtlarından alınan bilgilere göre  ÇUBUK 3 NOLU ASM  YILDIRIM BEYAZIT MAH. BERAT CAD. NO:15/17 ÇUBUK adresinde bulunmaktadır. İletişim için ÇUBUK 3 NOLU ASM telefon numarası (0312) 8375960 .

Bölgesinde yaşayan toplumun sağlığını geliştirmeyi ve korumayı ön plana alarak sağlıkla ilgili risk ve sorunları belirleyen, bu sorunları gidermek için planlama yapan ve bu planları uygulayan, uygulatan; birinci basamak koruyucu, iyileştirici ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini müdürlüğün sevk idaresinde organize eden, bu hizmetlerin verimli şekilde sunulmasını izleyen, değerlendiren ve destekleyen, bölgesinde bulunan sağlık kuruluşları ile diğer kurum ve kuruluşlar arasındaki koordinasyonu sağlayan sağlık kuruluşuna denir.

ÇUBUK 3 NOLU ASM

Aile hekimliği sonrasında gündeme gelen ASM’ler için adres ve telefon bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. ÇUBUK 3 NOLU ASM için iletişim bilgileri:

Kategori: Aile Sagligi Merkezleri

Sağlık Merkezi Adı: ÇUBUK 3 NOLU ASM

ÇUBUK 3 NOLU ASM Adresi: YILDIRIM BEYAZIT MAH. BERAT CAD. NO:15/17 ÇUBUK

ÇUBUK 3 NOLU ASM Telefon Numarası:  8375960

*Bu sayfada yer alan bilgiler T.C Sağlık Bakanlığı Ankara Sağlık Müdürlüğü sayfasından alınmıştır. Bilgilerde olabilecek değişimler, güncellemelere www.asm.gov.tr adresinden bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir