Toplu Tweet Silme

Oleh: admin
25 Kasım 2013

Sosyal medya devlerinden olan Twitter’da kimi zaman yazdığımız yazılar için pişmanlık duyarız. Ya da oturum açtığımız bir site tarafından duvarınız saçma sapan tweetler ile dolar. Sil baştan yeniden twitter hesabına başlamak isteyen kişiler yazdığı tweetleri teker teker silmek için uğraşır. Toplu tweet silme sistemleri geliştiğinden beri artık twitter kullanıcısı olan kişiler el ile yazı silmek yerine bu tür siteleri kullanmaya başladı. Ancak toplu tweet silme niyetine, kötü niyetli sitelere twitter hesabınızı kaptırmayın! Sizlere piyasadaki güvenilir sitelerden birini tanıtacağız. Sizlerde artık istediğiniz gibi hesabınızdaki tweetleri tek adımda silebilirsiniz. Toplu silme işlemi için aşağıdaki yazıyı okuyunuz.

Tweet Silme:
Hesabınızdaki tweetleri silmek için fazla mı zaman harcıyorsunuz? Sizlerde tweetlerinizi kısa bir zamanda kolayca silebilirsiniz. Twetlerinizi toplu bir şekilde silmek istiyorsanız Buraya tıklayınız.

twitter logo bird1 300x274 Toplu Tweet Silme

twitter kuşu

Bir önceki yazımız olan Devletten Alacağınız Var Mı? Hemen Sorgulayın! başlıklı konumuzda cenaze yardımı almak, devlette param var mı? ve iş göremezlik yardımı almak hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Tags: , , ,

Category: Genel | RSS 2.0 | Give a Comment | trackback

No Comments

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam